MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

05. 12 2017 12:00 | dg

Otec Meghan Markle žije v ústraní v Mexiku. Kráľovskú rezidenciu nečakajte

Thomas Markle žije v mexickom pobrežnom rezortnom meste Rosarito.

Meghan Markle
Meghan Markle Foto: TASR/AP

Muž, ktorý sa už čoskoro stane svokrom princa Harryho, žije svoj život v ústraní v malom žltom domčeku na 30 metrov vysokom útese s výhľadom na Tichý oceán. S informáciou prišiel Daily Mail.

Thomasa Markla, otca Harryho snúbenice a budúcej členky britskej kráľovskej rodiny, Meghan, odfotili v mexickom pobrežnom rezortnom meste Rosarito, ktoré sa nachádza na južnej hranici so Spojenými štátmi, kde si užíva pokojný dôchodok.

Podľa miestnych hovorí Meghanin otec svojim priateľom, či ju poznajú a že on je jej otec.
Thomasova rodina nedávno potvrdila, že sa zúčastní na dcérinej svadbe s princom Harrym, ktorá by sa mala uskutočniť v máji budúceho roku.

Pred dvoma rokmi si mal zraniť nohu, čo spôsobuje značné krívanie. Ani to mu podľa jeho blízkych nezabráni v tom, aby svoju mladšiu dcéru odviedol k oltáru v St George’s Chapel vo Windsore.

Fotky Thomasa Markla a miesta, kde žije, nájdete TU.

Kto je Thomas Markle?

Thomas Markle je bývalý televízny režisér, ktorý pracoval na viacerých projektoch vrátane Married...With Children a General Hospital.

V roku 2011 odišiel do dôchodku. V tom istom roku získal ocenenie Daytime Emmy Award za mimoriadny úspech v režírovaní americkej telenovely General Hospital.
V roku 1979 sa oženil s Meghaninou matkou Doriou Ragland, o deväť rokov neskôr sa ale rozišli.

Informácie o tom, či sa niekedy stretol s budúcim manželom svojej dcéry, sa rôznia. Niektoré zdroje tvrdia, že sa spolu rozprávali iba telefonicky, iné zasa, že sa stretli počas výletu do Kanady pred šiestimi mesiacmi. To aspoň povedal Meghanin brat v januári tohto roku.

Thomas Markle s malou Meghan:

Zdroj: Instagram/meghanmarkle_hd

 Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?