MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

13. 12 2017 18:00 | dg

Ešte nie sú ani svoji a princ Harry s Meghan už porušili tradície kráľovskej rodiny

Svadba v kráľovskej rodine by sa mala uskutočniť v máji budúceho roku.

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry Foto: TASR/AP

Po týždňoch špekulácií, ako strávi Meghan Markle (33) Vianoce, Kensingtonský palác v stredu potvrdil pre Entertainment Tonight, že snúbenica princa Harryho bude počas vianočných sviatkov v kruhu kráľovskej rodiny.

Týmto rozhodnutím však narušili rodinné tradície. Tráviť Vianoce s kráľovskou rodinou mohla v minulosti zasnúbená dvojica až vtedy, čo sa oficiálne zosobášila.

Princ Harry a Meghan Markle sa zasnúbili minulý mesiac po viac ako roku randenia. Svadba by sa mala uskutočniť v máji budúceho roku.

 
 

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle aj na obrazovkách TV Markíza v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už 19. Mája o 12.00 h

Reláciu budú moderovať Zlatica Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?