MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

28. 02 2018 10:50 | TASR

Poznáme skupinu, ktorá vystúpi na svadbe princa Harryho a Meghan. Čakali by ste práve túto?

Kráľovská svadba sa uskutoční 19. mája v Kaplnke sv. Juraja na Windsorskom hrade.

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry Foto: Ben Birchall/Pool via AP

Všetkých päť členiek bývalej popovej skupiny Spice Girls bolo pozvaných na svadbu britského princa Harryho (33) a jeho snúbenice Meghan Markle (36). V americkej televíznej talkšou The Real to oznámila jedna z jej členiek Melanie Brown, ktorú v noci na stredu citovala stanica BBC.

Hoci to Mel B priamo nepovedala, naznačila, že skupina bude na svadbe, ktorá sa uskutoční 19. mája v Kaplnke sv. Juraja na Windsorskom hrade, i vystupovať.

Členky skupiny Spice Girls, ktorú tvoria Mel B, Victoria Beckham, Geri Horner, Emma Bunton a Mel C, nedávno potvrdili, že po tom, ako sa po prvý raz od roku 2012 znovu stretli, plánujú pracovať na nových projektoch.

Geri zverejnila na sociálnych sieťach fotografiu zo stretnutia tohto kvintetu s komentárom "dievčenská sila je stále nažive a darí sa jej".

"Všetky sme sa zhodli na tom, že existuje množstvo vzrušujúcich možností na opätovné vzkriesenie pôvodnej esencie Spice Girls. Náš odkaz ženskej sily chceme odovzdať ďalším generáciám," uviedla dievčenská skupina vo vyhlásení.

Zdroj: Instagram/therealgerihalliwell

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle aj na obrazovkách TV Markíza v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už 19. Mája o 12.00 h

Reláciu budú moderovať Zlatica Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?