MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

08. 03 2018 09:30 | zv

Meghan Markle a princ Harry na tajnej ceremónii. Tento deň im zmenil život

Spoločnosť im robili iba princ Charles a vojvodkyňa z Cornwallu Camilla.

Meghan Markle
Meghan Markle Foto: File Ben Birchall/Pool via AP

Meghan Markle (36) sa podľa portálu MailOnline nechala v utorok večer pokrstiť arcibiskupom z Canterbury v Chapel Royal. Prísne tajnej ceremónie, ktorá trvala 45 minút, sa zúčastnil iba princ Harry (33), jeho otec, princ Charles, vojvodkyňa z Cornwallu Camilla a niekoľko pomocníkov. Prítomní neboli ani princ William či kráľovná Alžbeta II.

Americká herečka po krste prijala anglikánsku vieru. Tento akt pre ňu aj princa Harryho predstavoval dôležitý krok pred ich svadbou. Teraz sa bude môcť Meghan stať o dva mesiace oficiálnou členkou kráľovskej rodiny.

Zdroj:Instagram/kensingtonroyal

Zaľúbenci si určili dátum svadby na 19. mája. Áno si povedia v Kaplnke sv. Juraja vo Windsorskom zámku napoludnie. Pozvaných je 2640 hostí. Hostia, ktorí prídu zo všetkých kútov Spojeného kráľovstva, budú môcť sledovať príchod ženícha a nevesty a neskôr po obrade si pozrieť sprievod na koči ulicami Windsoru.

"Princ Harry a slečna Meghan Markle uviedli, že chcú, aby ich svadobný deň bol taký, aby verejnosť pocítila, že je tiež súčasťou osláv," uviedol Kensingtonský palác.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?