MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

William a Kate vs. Harry a Meghan: V tomto sa kráľovské páry odlišujú

17. 05 2018 06:00 | zv
Kráľovské páry.
Kráľovské páry. Foto: Profimedia.sk

Ľudia ich radi porovnávajú.

Ľudia vždy veľmi radi porovnávajú. Nevyhli sa tomu ani Kate Middleton s princom Williamom a Meghan Markle s princom Harrym. Porovnávať tieto dva kráľovské páry je však veľmi ťažké, pretože ich príbehy lásky sú diametrálne odlišné.

Kým William a Kate sa zoznámili už počas štúdia na vysokej škole a princ pokľakol až po ôsmich rokoch, Meghan na prsteň tak dlho čakať nemusela. Harry ju požiadal o ruku už približne po 16 mesiacoch randenia. Na rozdiel od vojvodkyne a vojvodu z Cambridge sú však zrelší, majú za sebou nevydarené vzťahy, a preto vedia, čo naozaj chcú.

profimedia-0088352353.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

William pokľakol pred Kate v exotickom prostredí v Keni, Harry tak urobil doma pri pečení kuraťa. Jeho žiadosťou o ruku navyše prelomil kráľovskú tradíciu. Meghan totiž na rozdiel od Kate, ktorá sa narodila vo Veľkej Británii, pochádza z USA a je rozvedená.

Ich život bude o niečo uvoľnenejší ako je život v poradí druhého následníka trónu Williama. Rovnako menej strojená by mala byť aj ich svadba.

Ak sa chcú Meghan a Harry stať rodičmi, zrejme s tým po svadbe nebudú otáľať. Kým Kate a William mali dosť času na splodenie troch potomkov, bývalá herečka už má 36 rokov a v tomto prípade žiaľ hrá vek nemalú úlohu.

profimedia-0356257891.jpg
Foto: Profimedia.sk
 
 

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)