MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ďalšia rana pre nevestu tesne pred svadbou. Sestra Meghan Markle mala nehodu!

17. 05 2018 10:30 | zv
Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk

V stredu skončila v nemocnici.

Meghan Markle sa tesne pred svadbou lepí smola na päty. Po tom, čo v stredu operovali jej otcovi srdce, skončila v nemocnici so zlomeným členkom a kolenom aj jej nevlastná sestra Samantha.

Jej priateľ Mark pre TMZ povedal, že mali v stredu po konfrontácii s paparazzom autonehodu na Floride. Podľa jeho slov fotograf vyskočil pred ich auto, aby ich odfotil. Mark v snahe vyhnúť sa mu, stočil auto doľava a narazil do betónej bariéry.

profimedia-0371965807.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Samantha, ktorá trpí sklerózou multiplex a je pripútaná na invalidný vozík, preletela cez čelné sklo a dopadla na zem. Jej noha bola podľa Maka úplne vykrútená dozadu.

Ktorí členovia Meghaninej rodiny sa nakoniec zúčastnia kráľovskej svadby a kto ju bude sprevádzať k oltáru, je tak veľmi otázne. Jej otec ale určite nepríde.

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)