MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Aká bude Meghan Markle nevesta? Tajomstvo svadobných šiat je odhalené

17. 05 2018 14:00 | zv
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Profimedia.sk

Budúca vojvodkyňa zo Sussexu bude mať v deň D dvoje biele šaty.

Meghan Markle bude nádherná nevesta. Nepochybujú o tom ani tí, ktorým nie je dvakrát sympatická. Budúca kráľovská nevesta bude mať zaručene dokonalé šaty aj vizáž. Starať sa totiž o ňu bude ten najlepší tím.

Na svadbách každý najviac obdivuje svadobné šaty. Budúca vojvodkyňa zo Sussexu bude mať v deň D dvoje biele šaty. Na obrad si oblečie ručne šité krajkové svadobné šaty z dielne návrhárov Tamary Ralph a Michaela Russo v hodnote viac ako 100-tisíc eur.

Druhé šaty, ktoré si prezlečie na recepciu, by mali byť z dielne módneho domu Burberry alebo Erdem. Či to bude naozaj tak, uvidíme až v sobotu.

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)